2018 CPM Yazılım İçin Harekete Geçme Yılı Olacak  - Cpm Yazılım ERP

 

Türk sanayisi başta olmak üzere, ERP pazarında 500’den fazla KOBİ ve KOBİ üstü müşteriye hizmet veren CPM Yazılım, çözüm ortakları ve kanal üyeleri ile Eko-Sistem Etkinliğinde buluştu. Antalya’da düzenlenen etkinlikte sektöre dair önemli bilgiler, alanında uzman kişilerce düzenlenen eğitimler ile paylaşıldı.

Ar-Ge ve inovasyon alanında 2018 yılında harekete geçmeye hazırlanan CPM Yazılım, çözüm ortakları ve kanal üyeleriyle EkoSistem Etkinliğinde buluştu. CPM Yazılım tarafından Antalya’da düzenlenen Eko-Sistem Etkinliği, dört gün boyunca çeşitli eğitim, sunum ve toplantılara ev sahipliği yaptı. Alanında uzman kişilerce verilen eğitimlerin yanı sıra çözüm ortakları ve kanal üyeleri ile CPM Yazılım çatısı altında yer alan çalışanların katılımıyla çeşitli workshoplar düzenlendi.

EĞİTİM DOLU DÖRT GÜN 

Etkinliğin ilk günü; İletişim ve Medya Yönetmeni Mehmet Binay’ın “Steve Jobs Sunum Teknikleri Eğitimi”nin teorik bölümüyle tamamlandı.

İkinci gün ise bu eğitime ait workshoplar yapıldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Ahtagil tarafından yapılan sunumda 2017 yılı içerisinde geliştirilen birçok üründen, özellikle insan kaynakları, sıcak ve soğuk satış alanındaki mobil çözümler oldukça ilgi çekti. Etkinliğin üçüncü gününde Yönetim Danışmanı Murat Ozanlar “Satış Eğitimi”, Bilgi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışan ve aynı zamanda dijital dönüşüm danışmanı olarak şirketlere Endüstri 4.0, dijital pazarlama, IoT, gerçek fütürizm, geleceğin iş modelleri ve yapay zeka alanında danışmanlık veren Kozan Demircan “Dijital Dönüşüm Eğitimi”, Qlikview firmasından Hakan Ağca “Qlik Sense Ürün Sunumu” ve ERP Committee Koordinatörü Göker Sarp “ERP Dünyası” başlıkları altında katılımcılara eğitim verdi. Dördüncü gün CPM Yazılım özelinde gerçekleştirilen eğitim ve değerlendirme toplantılarının ardından etkinlik sona erdi.

“10 MİLYON TL’LİK YATIRIM HEDEFİMİZ VAR” 

CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut “2017 yılında CPM Yazılım olarak yatırım ve hedeflerimizle ciddi bir ivme yakaladık. Ar-Ge merkezi olmamızla birlikte yeni dönemde 10 milyon TL’lik yatırım hedefimiz var. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Türkiye’de yazılımın önemini farklı platformlarda duyurmak önceliklerimiz arasında. 2018 yılı da bu bağlamda CPM Yazılım’ın harekete geçtiği bir yıl olacak. Yeni yatırımlarımızı, yeniliklerimizi ve hedeflerimizi iş ortaklarımızla paylaşarak dopdolu dört gün geçirdik. Değerli eğitmenlerimiz bizlerle tecrübelerini paylaştı.” dedi.