HAKKIMIZDA

CPM Yazılım Hakkında

Çok kapsamlı bir yazılım firması olarak 1989 yılında İstanbul’da kurulan CPM Yazılım, 1999 yılından bu yana ürettiği Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri ile geniş bir sektör yelpazesine hizmet veren lider bir kurumdur.

Gıda, perakende, otomotiv, kimya üretimi, bankacılık, okul yönetimi, tekstil-konfeksiyon, makine sanayi, mobilya, lojistik, medikal, montaj sanayi, açık hava reklamcılığı, danışmanlık ve hizmet sektörleri başta olmak üzere pek çok sektördeki küçük, orta, büyük ölçekli firmalar ve büyük sanayii kuruluşlarının tamamına farklı maliyette çözümler sunabilen; esnek yapısı, kullanım kolaylığı ve yerli mevzuata hakimiyeti ile tüm sektörler tarafından rağbet gören CPM ERP, kullanıcı firmaların aldığı başarılı sonuçlar ile ülke sanayisine verim ve hız kazandırmaktadır. Türk yazılımcıların özverili çalışmalarıyla geliştirilmiş, %100 yerli entegre iş çözümüdür. Şirketlere verimlilik, karlılık ve yüksek performans ile sürdürülebilir büyüme sağlayan CPM ERP, finans, insan kaynakları, müşteri ilişkileri, satış, üretim, depo, sevkiyat gibi farklı işletme birimleri arasında etkili bir iletişim ve koordinasyon ortamı yaratırken, kıymetli verinin de konsolide kullanımını gerçekleştirir. Bilginin hızlı ve etkili paylaşımına, anlık denetime ve tüm süreçlerin proaktif yönetimine imkan tanır.

CPM ERP, sadece yazılım üretmekle kalmayıp, uygulama ve satış sonrası destek hizmetleri ile de sektörde fark yaratmıştır. Ürettiği yazılımların sonraki uygulamalarını çözüm ortakları aracılığıyla yürütür. Aynı hizmet kültürüyle yetişmiş çalışanları ve çözüm ortaklarıyla Türkiye genelinde hizmet veren büyük bir ailedir.

CPM ERP için müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini en uygun çözümlerle karşılamak daima önceliklidir. Sadece yaratıcı ekipleri, ürünleri ve çözümleriyle değil, satış sonrası hizmetlerde sağladığı güvenirlilik ve yüksek iş ahlakıyla da bilinmektedir. Bütün çalışanlar bildiğini paylaşmanın, yaratıcı olmanın ve müşteriye kendi gücünü fark etmesi için aracılık etmenin değerine inanır.