CPM + QlikView = CPM Analytics BI - İş Zekası Çözümü

CPM Yazılım CPM Analytics

CPM Analytics ile Qlik Sense ve CPM ERP entegre çalışıyor.

1993 yılında İsveç’de kurulmuş, 105 ülkede 35.000’in üzerinde müşterisine 1.700 iş ortağıyla hizmet veren Qlik ile 1989 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan, Türkiye ERP pazarında 500’den fazla kobi ve kobi üstü müşterilerine hizmet veren CPM, ülkemizde benzeri çok az görülen bir birlikteliğe imza atarak ERP yöneticilerinin karar etkinliğini arttırma hedefiyle çalışmaya başladı.

En büyük veriler üzerinden bile çok hızlı hesaplamalar yapabilen, analizleri ekip üyeleriyle paylaşarak işbirliğine imkân veren Qlik Sense artık CPM ERP ile entegre çalışıyor. Bütün bunları klasik platformlara göre 4-5 kat daha hızlı geliştirerek kurum kullanımına sunuyor.

Bu sayede kurumlar, veri içinde gezinerek ve her tıklamada yeni sorular sorarak işlerinin durumunu, almaları gereken aksiyonları ve bunların parametrelerini şekillendirebilir. Ayrıca bu bilgileri en uçtaki birimlerine dek ulaştırabilir, mobil ekiplerine sunabilirler.

CPM Yazılım CPM Analytics

QlickView ve CPM bir araya gelerek, BI - İş Zekası Çözümü CPM Analytics oluştu.

CPM Master ile Qlik Sense’in birlikteliğinden doğan CPM Analytics, bilgileri ve görselleri ekran boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarıma sahip olup kullanıcıların CPM Master üzerinde bulunan veriler üzerinde gözden kaçmış olabilecek veya gizli kalmış noktaları görmelerini sağlar.

Çok cazip koşullarla CPM Analytics’e sahip olacak olan CPM Master kullanıcıları, Master’ın gelişmiş raporlama araçları yanısıra CPM Analytics ile işletmelerindeki İş Zekası kültürünü bir adım daha ileri götürerek sektördeki farklılıklarını bir kez daha göstereceklerdir.