EĞİTİM İÇİN HER ŞEY

CPM Yazılım; ülkenin dört bir yanındaki çocukların eğitimine katkıda bulunmak amacıyla 2016 yılında hayata geçirdiği “Eğitim İçin Her Şey” projesi ile öncelikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki okullarda bulunan öğrencilerin ihtiyaçlarına koşuyor.

Ülkemizdeki eğitim eşitsizliği CPM Yazılım olarak en öncelikli sorumluluk konularımızın başında geliyor. Özellikle sert kış şartlarının hâkim olduğu Doğu ve Güneydoğu bölgelerimizde çocuklarımız okumak için inanılmaz mücadele ediyorlar. Sorunların en başında soğuk hava ve temiz su sorunu geliyor. Doğu ya da batı ayrımı olmaksızın zor şartlar altında yaşayan ve tek istekleri okullarına devam etmek olan çocuklarımızın hayallerine kavuşmalarını sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 2016 yılında “Eğitim İçin Her Şey” projesini hayata geçirdik.

EĞİTİM İÇİN HERŞEY

Sayfayı Kaydır

Biz Türk yazılımcıların gücüne inanan bir firmayız. Belki de hayata geçirdiğimiz “Eğitim İçin Her Şey” projesinde hayatına dokunduğumuz bir çocuğumuz ileride yazılımcı olacak ve bu ülke için hizmet edecek. Bunu bilmek ve bir çocuk dahi olsa onun hayatında fark yaratabilmek en önemli motivasyonumuz.

Çocuklarımız hediyeleriyle, kış soğuğunu bir nebze de olsa az hissederek okullarına gidecek ve hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacak. Kışlık eşyalarımızın yanı sıra açtığımız su kuyuları da özellikle bu bölgelerimizde ciddi bir sorun olan temiz su sorununa çare olacak. Çocuklarımız artık okullarında temiz içme suyuna rahatlıkla ulaşabilecekler. “Eğitim İçin Her Şey” projesi kapsamında daha birçok okula erişmeyi, binlerce gencimizin hayaline ortak olmayı hedefliyoruz.

Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Ne Aramıştınız ?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

+90 444 81 77