CPM AR&GE MERKEZİ

CPM Yazılım A.Ş. kuruluşundan bu yana faaliyet gösterdiği Bilişim sektöründe yenilikçi ve inovatif yaklaşımı ile çözüm ürettiği sektörlere katma değerli, fark yaratan, sürdürülebilir teknolojiler geliştirmektedir.

Bu yaklaşımı ile 2017 yılında Ar-Ge Merkezi Belgesini almaya hak kazanmış olup yerinde Ar-Ge Merkezi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İnovasyon ve Ar-Ge’yi faaliyetlerinin merkezine koyan CPM Yazılım A.Ş. bayi ve çözüm ortaklarından oluşan eko-sistemine de bu anlamda örnek olmaktadır.

AR&GE MERKEZİ

Sayfayı Kaydır

Ar-Ge ve inovasyonun temel unsurunun nitelikli insan olduğunun bilincinde olan CPM; Ar-Ge Merkezi çatısı altında konusunda uzman, bilgi ve deneyim ile donanmış, sürekli gelişime açık Ar-Ge personeli ile teknolojiler üretmeye devam etmektedir.

Kamu, sanayi ve üniversite iş birliği konusunda da aktif görev alan CPM; üniversitelerde Kurumsal Kaynak Planlama konusunda dersler vererek sektöre nitelikli insan gücünün sağlanması konusunda ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Ar-Ge kültürünün benimsenerek şirket stratejisinin ve yatırımların odağına alınması konusunda önemli adımlar atan CPM hedeflerine ulaşabilmek için tüm iş süreçlerini bu bakış açısıyla uluslararası ISO 9001:2015 ve ISO 27001:2013 standartlarına uygun olarak yeniden kurgulamıştır.

Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Ne Aramıştınız ?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

+90 444 81 77