KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Yerli dijital entegrasyon sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde; 1989 yılında İstanbul’da kurulan CPM Yazılım, o günden günümüze kadar geçen süreçte oldukça geniş bir ürün yelpaze ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve global bir marka olma yolunda önemli adımlar atan CPM Yazılım, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri ile ülke sanayine ivme ve verimlilik kazandırır. Gıda, perakende, bankacılık, tekstil, endüstriyel üretim, lojistik, danışmanlık, reklamcılık, kimya sanayi, ağır sanayi, mobilya ve montaj sanayi gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilen CPM ERP; pratik kullanım yapısı, sade arayüzü ve mevzuata hakimiyeti ile firmaların beğenisini toplamayı başarır.

Sayfayı Kaydır

E-DÖNÜŞÜM İLE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Türk yazılımcılarının özverili çalışmaları ile hayat bulan CPM ERP; verimlilik, karlılık ve performans anlamında benzersiz seçenekler sunar. Sürdürülebilir büyüme için optimize edilen ve %100 yerli entegre iş çözümü olarak öne çıkan modüler hizmetler, tek bir panel üzerinden tüm işletme sürecini yönetebilmenizi sıradan bir iş haline getirir. Maliye Bakanlığı standartlarına uygun hale getirilen ve Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) ile entegre olarak çalışan CPM ERP, yatırım maliyetine ihtiyaç duymadan mevcut riskleri ve zaman kayıplarını kontrol altına alabilme kolaylığı sağlar. CPM Yazılım tarafından sunulan e-dönüşüm modülleri; başta e-fatura olmak üzere e-arşiv, e-irsaliye, e-mütabakat ve e-defter gibi hizmetleri tek bir çatı altında kolayca yönetebilmenize olanak tanır.

SATIŞ SONRASI DESTEK VE TAM ENTEGRASYON

CPM Yazılım hem entegrasyon desteği hem de satış sonrası destek ile müşterilerine kesintisiz ve pratik hizmet alma ayrıcalığı sunar. Muhasebe, finans, insan kaynakları, müşteri ilişkileri, sevkiyat, depo, satış, satın alma ve üretim gibi işletme birimleri arasında hızlı iletişim ve tam koordinasyon sağlayan CPM ERP, işletme faaliyetlerini konsolide ederek üretim, denetim, kontrol ve satış takibini proaktif bir şekilde yönetebilmenizi kolaylaştırır.

KULLANICI DOSTU YAZILIMLAR İLE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Esnek ve çok yönlü hizmet yelpazesine sahip olan CPM Yazılım, firmaların beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. İş ahlakını ve hizmet kalitesini birinci planda tutan CPM Yazılım, kalıplaşmış yazılım şablonlarının dışına çıkarak sektörün ve şirket alışkanlıklarının gereksinimlerine uygun çözümler sağlar. Yazılım, tasarım, ürün geliştirme ve e-dönüşüm mevzuatları konularında uzmanlaşan CPM çalışanları, firmaların kurumsallaşma ve dijitalleşme yolunda önemli adımlar atabilmelerine destek olur.

MİSYONUMUZ

Bu hayalimizi gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda yazılım ve danışmanlık hizmeti vermeyi ve bu hizmetlerimizi sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz. Görevimizi, değerli müşterilerimizin daha da verimli olmaları, bilgiye daha da hızlı erişerek doğru kararlar verebilmeleri için yürüteceğiz.

VİZYONUMUZ

Çözüm ortaklarımız ile birlikte Türkiye’nin yazılım konusunda akla ilk gelen ülkelerden biri olması ve işletmelerin kullanılabilir doğru bilgiye çok daha hızlı ve etkili ulaşması hayalimizdir.

VİZYONUMUZ İÇİN MİSYONUMUZU YERİNE GETİRİRKEN

  • Güvenilirliği
  • Verimliliği ve çok çalışmayı
  • Müşteri odaklı olmayı
  • Paylaşımcılığı ve takım çalışmasını
  • Verimliliği ve çok çalışmayı
  • Yeniliklere açık olmayı
  • Adil olmayı
  • Güleryüzlü olmayı

 

Vazgeçmeyeceğimiz DEĞERLERİMİZ olarak benimsedik.

EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Biz CPM olarak en iyisi olma yolunda sürekli kendimizi geliştirmeyi seviyoruz. Alanında uzman yazılımcılarımız, tasarımcılarımız, danışmanlarımız, müşteri yönetimimiz ve tüm ailemiz ile sizlere hizmet vermenin tecrübesini ve gururunu yaşıyoruz.

HAKKI KILINÇ

CEO - Yönetim Kurulu Başkanı

SÜLEYMAN KIVRAK

CTO - Teknoloji Müdürü

ASLIHAN BADEM

Genel Koordinatör

ÖMER GÜLEN

Proje Yöneticisi

ABDURRAHİM AYAZ

Ar&Ge Birim Müdürü

GÜVEN YILMAZ

Mali Müşavir

NAZİF BAYRAMOĞLU

Proje Danışmanı

DURMUŞ YAMAÇ

Proje Danışmanı

ESER SOYSAL

Proje Danışmanı

MUHAMMET MERT KEZMEZ

Proje Danışmanı

BURCU ÇİÇEK

Proje Danışmanı

HAVVA ŞİMŞAK

Proje Danışmanı

SELİNAY BAŞ

Proje Danışmanı

SİMGE BAŞPINAR

Proje Danışmanı

ANIL HARMANDALI

UI Designer

EMRE ERGÜN GÖKMEN

Müşteri İlişkileri Uzmanı

İSMAİL TÜMER

Senior Software Developer

MURAT ÇETİN

Senior Software Developer

YUNUS EMRE KARAKAŞ

Senior Software Developer

SEVİL YILMAZ

Senior Software Developer

HASAN OZAN

Software Developer

HASAN UYSAL

Software Developer

TÜLİN ERAYDIN

Software Developer

HAMZA LALJEE

System and Network Specialist

AYŞE AYAZ

Yönetici Asistanı

Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Ne Aramıştınız ?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

+90 444 81 77