Mobilya üretimi, farklı teknik donanımların ve çok çeşitli materyallerin kullanımıyla eskiye oranla daha karmaşık bir yapıya sahip. Mobilya işinin bir değil birçok safhası var. Tek seferde yüklü miktarda üretim yapabilen firmalar hızlı, hatasız ve takip edilebilir iş süreçleri yaratması gerekiyor. Tüm bunlar için CPM ERP yeterli!

Proje ile ilgili tüm süreçlerin bütünleşik bir yapı içerisinde takip edilebilmesi, projelerin başarısı ve kârlılığı açısından çoğu zaman belirleyici olur. Keşif listesi ve projedeki aşamalara göre alım süreçlerinin planlanması ve takip edilebilmesi, bütçeler ile gerçekleşen değerlerin anlık olarak karşılaştırılabilmesi, proje ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm raporların istendiği zaman alınabilmesi, projenin kâr/zarar durumunun
incelenmesi açısından son derece önemlidir.

CPM ERP, proje takibi ile ilgili tüm süreçler ve operasyonlar göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bütünleşik yapısıyla, işletmenizin kurumsal bütünlüğüne değer katar. CPM ERP’ye geçmiş olan işletmeler tüm iş akış ve operasyonlarını tek bir yapıdan yürütebilmenin kolaylığını, güvenliğini ve rahatlığını yaşar.

Mobilya Üretim Yönetim Sistemi Ürün Detayı