OKUL YÖNETİMİ

OKUL YÖNETİMLERİNDE VERİ  KONTROLÜ KOLAYLIĞI CPM’DEN

Kurumsal iş yönetim süreçlerinde, yerli, yetkin ve en güvenilir şirketlerin başında gelen CPM Yazılım, “Okul Yönetimi” için geliştirdiği sistemle eğitim kurumlarının en büyük yardımcısı oluyor. Daha kaliteli ve başarılı bir eğitimin olmazsa olmazı olarak nitelendirdiğimiz bu sistemle okul yönetimleri ve öğretmenlerin idari işlere ayırdıkları zamanları öğrencilere ayırarak hem eğitimde hem de yönetimde kaliteyi artırmaya yardımcı oluyoruz.

OKUL YÖNETİMİ

Sayfayı Kaydır

CPM Yazılım, Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatlarına uygun geliştirdiği Okul yönetimi sistemiyle bir yandan okulların eğitim süreçlerine ve öğrencilere ilişkin ayrıntılı gözlem ve değerlendirme imkanı sunarken diğer yandan okul yönetimi için mali ve idari tüm süreçleri anlık kontrol etme kolaylığı sağlıyor. CPM Okul Yönetimi’yle finans, muhasebe, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları, satın alma gibi birçok alanda okul idaresinin yönetimdeki faaliyetleri anlık olarak kontrol edilebiliyor. Böylece yönetici ve öğretmenlerin asli işleri olan öğrenciye odaklanarak ve eğitim kalitesinin artırılmasına katkı sağlanıyor.

İşlemlerde, Kullanıcı Dostu Arayüzlerle Kolaylık Sağlıyor

Okul Yönetimi sistemiyle işlemleri gerçekleştirmek basit arayüzlerle kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Şube işlemleri, dönem içi hareketler, okul/sınıf bazlı gelir gider tablolarına erişim, geçmiş veya güncel işlemler yönetimdeki verimliliği sağlamada önemli bir faktör oluyor. Okul Yönetimi için geliştirilen sistemde öğrenciye yönelik gerekli tüm bilgiyi farklı tarih ve kriterlere göre her an her yerden ulaşılabilir olmasının yanı sıra, bir işletme olarak okulların tüm faaliyet alanlarını kendilerine özgü çözümlerle birbirlerine entegre ediyor.

Anaokulu – İlköğretim – Lise eğitim ve yemek hizmetlerinin kayıt ve tahsilat süreçleri, finansal ve muhasebe süreçlerinin takibi ve raporlamasını kapsamaktadır Yönetimi Öğrenci Özlük Bilgilerinin Kaydedilmesi Toplu Faturalama Bireysel ve Toplu Tahsilat İşlemleri Gerçek Zamanlı Banka Entegrasyonları SMS/E-Mail Gönderimi gibi birçok bölümden oluşmaktadır.

Videoyu oynat

Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Ne Aramıştınız ?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

+90 444 81 77