Yerli dijital entegrasyon sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde; 1989 yılında İstanbul’da kurulan CPM Yazılım, o günden günümüze kadar geçen süreçte oldukça geniş bir ürün yelpaze ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve global bir marka olma yolunda önemli adımlar atan CPM Yazılım, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri ile ülke sanayine ivme ve verimlilik kazandırır. Gıda, perakende, bankacılık, tekstil, endüstriyel üretim, lojistik, danışmanlık, reklamcılık, kimya sanayi, ağır sanayi, mobilya ve montaj sanayi gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilen CPM ERP; pratik kullanım yapısı, sade arayüzü ve mevzuata hakimiyeti ile firmaların beğenisini toplamayı başarır.  

E-Dönüşüm ile Profesyonel Çözümler

Türk yazılımcılarının özverili çalışmaları ile hayat bulan CPM ERP; verimlilik, karlılık ve performans anlamında benzersiz seçenekler sunar. Sürdürülebilir büyüme için optimize edilen ve %100 yerli entegre iş çözümü olarak öne çıkan modüler hizmetler, tek bir panel üzerinden tüm işletme sürecini yönetebilmenizi sıradan bir iş haline getirir. Maliye Bakanlığı standartlarına uygun hale getirilen ve Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) ile entegre olarak çalışan CPM ERP, yatırım maliyetine ihtiyaç duymadan mevcut riskleri ve zaman kayıplarını kontrol altına alabilme kolaylığı sağlar. CPM Yazılım tarafından sunulan e-dönüşüm modülleri; başta e-fatura olmak üzere e-arşiv, e-irsaliye, e-mütabakat ve e-defter gibi hizmetleri tek bir çatı altında kolayca yönetebilmenize olanak tanır.

Satış Sonrası Destek ve Tam Entegrasyon

CPM Yazılım hem entegrasyon desteği hem de satış sonrası destek ile müşterilerine kesintisiz ve pratik hizmet alma ayrıcalığı sunar. Muhasebe, finans, insan kaynakları, müşteri ilişkileri, sevkiyat, depo, satış, satın alma ve üretim gibi işletme birimleri arasında hızlı iletişim ve tam koordinasyon sağlayan CPM ERP, işletme faaliyetlerini konsolide ederek üretim, denetim, kontrol ve satış takibini proaktif bir şekilde yönetebilmenizi kolaylaştırır.

Kullanıcı Dostu Yazılımlar ile %100 Müşteri Memnuniyeti

Esnek ve çok yönlü hizmet yelpazesine sahip olan CPM Yazılım, firmaların beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. İş ahlakını ve hizmet kalitesini birinci planda tutan CPM Yazılım, kalıplaşmış yazılım şablonlarının dışına çıkarak sektörün ve şirket alışkanlıklarının gereksinimlerine uygun çözümler sağlar. Yazılım, tasarım, ürün geliştirme ve e-dönüşüm mevzuatları konularında uzmanlaşan CPM çalışanları, firmaların kurumsallaşma ve dijitalleşme yolunda önemli adımlar atabilmelerine destek olur.