Yapay Zekâ ile Açık Hava Reklamlarını Planlayan Modül

Cpm Akıllı Medya Planlama

Yapay Zekâ ile entegreli çalışan modül, açık hava mecrasında planlama yapan kullanıcılarına hem zamandan tasarruf hem de karlılık oranlarına göre daha efektif bir hizmet sunuyor. Tüm dünya da kullanılabilecek altyapı da hazırlanmış ‘Cpm Akıllı Planlama’; Dataların kontrol edilmesi, haftalık ve aylık genel reklam alanlarının dağılımlarının kontrolü, asım ve yer listelerinin ayarlanması gibi uzun zaman alan çalışmalara çözüm üretmek için üretilmiş bir modüldür.

5 dk dan daha az bir sürede reklam dağıtımlarını yapabilmektedir. Adres bazında planlama, adreslerin detay yüzlerini planlama, müşteri yer listesini oluşturma, asım listelerinin çıkarılabilmesi, kalan adet kontrolleri, haftalık ve aylık saha da dikili olan ürünlerin kontrolü, rezervasyon takibi gibi birçok zaman alan işi tek bir tuşla yönetebilmektedir.

Mecra dağıtıcıları, açık hava da bulunan panoların konumları ve fiyatları farklı olduğundan dolayı, gelen adet taleplerinin yerleştirmesini hızlıca yapabiliyorlar. Cpm Akıllı Medya Modülü içerisinde bulunan verileri makine öğrenmesini kullanarak optimize ediyor ve taleplerin en uygun noktalara yerleştirilmesini sağlıyor. Bu yerleştirme açık hava da bulunan panoların verimlilik ölçümüne destek veriyor. Aynı sektörden birkaç firmanın tercih ettiği bölge ve pano zamanla tespit ediliyor ve medya dağıtımcıları bu ölçümlemeler ile panolarının verimliliklerini ölçümleyebiliyorlar.

Paylaş:

SON YAZILAR

Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Bizimle İletişime Geçin

CPM Yazılım

Yerli Yerinde Çözümler

Ne Aramıştınız ?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

+90 444 81 77